Hakkımızda

Ilıca termal konusunda zengin kaynakları, otelleri ve sıcak su kaynaklarında şifa arayanlar için yeni bir tatil mekanı haline gelmiştir. Termal oteller arasında müşteri memnuniyeti ile kendini gösteren işletmemiz sizlere kalitesi ve güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

 

Ilıca Park Termal Otel; BALIKESİR Merkeze 35 Km uzaklıkta Bulunan Ilıca Beldesinde yer almaktadır. Konum itibari ile Ormanlık alanda ve yeşillikler içerisinde akarsu kenarında yer alan Doğal Kaynak Termal Suları ile geçmişten günümüze insanlara yüzyıllardır şifa sunmaktadır.

Doğayla bütünleşmiş olan ILICA PARK TERMAL OTEL hem tatil hem tedavi fırsatı sunan bir tesistir. Termal Havuzlar, Tarihi hamamlar, kum banyosu, dinlenme odası, kafeterya, her türlü yiyecek-içecek ve fast food hizmeti, alışveriş marketleri ile her türlü ihtiyaca karşılık verecektir. Sağlık personeli eşliğinde tansiyon, şeker ve genel muayene kürleri uygulanacaktır. Kum havuzu, çamur banyosu ve mineral deposu kaplıca suyumuz ile misafirlerimize şifa kaynağı olmaya devam edeceğiz. Odalarımızda kaplıca suyu, iki kişilik mini havuz şeklinde küvetlerimiz, mini bar ve tv mevcuttur. Otelimizin en alt katında bay/bayan ayrı olmak üzere iki büyük kaplıca havuzumuz bulunur. Otelimiz 80 oda ve toplam 180 yatak kapasitelidir.

 

VİZYONUMUZ

Yüksek kalitede sürekliliği, kaliteyi uygun fiyata sunmayı ve mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sağlamak, termal sektöründe öncü bir konuma yerleşmek ve dünyada termal denince akla gelen merkez olmak arzusundadır.

 

MİSYONUMUZ

Milli ve manevi değerlerimizden taviz vermeden zamanın gerektirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde adapte olup, sürekli eğitim ve gelişmelerle kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine anında ekonomik ve kaliteli hizmetle cevap vermektir.

 

Kaplıca & Spa

Termal Suyun Yarar Sağladığı Hastalıklar

          Otel Giriş - Çıkış Saatlerimiz;

       Giriş Saati               :     15:00

       Çıkış Saati              :      11:00 

 

UZAKLIKLAR

Balıkesir' e 35 Km.

Çanakkale' ye 115 Km.

Bursa' ya 150 Km.

Manisa' ya 160 Km.

Yalova' ya 200 Km.

Tekirdağ' a 210 Km.

İzmir' e 230 Km.

Kütahya' ya 230 Km.

Kocaeli' ye 270 Km.

İstanbul' a 290 Km.

Eskişehir' e 290 Km.

Edirne' ye 290 Km.

Sakarya' ya 310 Km.

Ankara' ya 540 Km.

 

Ulaşım Bilgisi;

Ilıca Park Termal Otele;

Balıkesir merkezden her gün belirli saatlerde otelimize (Ilıca Köyü) minibüs ile ulaşım mevcuttur.

Merkezden Hareket yeri Toplu Taşıma Merkezi (Tren Garı Karşısı)